E-learnig BHP

Szkolenia BHP online

             Polskie prawo jasno określa w jakiej formie mogą być organizowane szkolenia okresowe BHP. Stacjonarnie muszą odbywać się szkolenia w formie instruktażu, kursu, czy seminarium. Istnieje jeszcze możliwość przeprowadzenia szkolenia w formie samokształcenia kierowanego, co oznacza, że pracownicy w wolnej chwili zapoznają się z materiałami przygotowanymi przez firmę szkoleniową, następnie rozwiązują krótki test sprawdzający nabytą wiedzę. I to wszystko!

             Za pośrednictwem naszej strony internetowej Państwa pracownicy będą mogli odbyć szkolenie okresowe w formie e-learningu. Po otrzymaniu danych do logowania pracownicy otrzymają pełny dostęp do materiałów szkoleniowych, prezentacji, filmów, oraz do testu którego zaliczenie będzie warunkiem uzyskania zaświadczenia o ukończeniu szkolenia okresowego BHP, które zostanie do Państwa wysłane drogą pocztową. Taka forma pozwoli wybrać dogodny termin szkolenia tak, aby nie odrywać pracownika od ważnych obowiązków, oraz przede wszystkim zaoszczędzić czas i ograniczyć koszty związane z odbywaniem szkoleń przez pracowników.

             Udział w szkoleniach w formie on-line mogą wziąć udział pracownicy wszystkich działów z wyjątkiem pracowników wykonujących pracę fizyczną. Dla tej grupy pracowników Ustawodawca przewidział jedynie możliwość szkoleń stacjonarnych, np. w formie instruktażu.

                 Jak to działa? Cały proces zajmuje jedynie 4 następujące kroki:

                 To wszystko!

Cennik brutto:
50zł – Jeden uczestnik szkolenia
40zł – 2-10 uczestników szkolenia
Powyżej 10 uczestników – do uzgodnienia

Cennik dotyczy wszystkich grup pracowniczych z wyjątkiem służby BHP. W tym przypadku cena jest do uzgodnienia.

Zapraszamy do kontaktu.

Zadzwoń: 665 511 651

lub zostaw adres e-mail i bądź
na bieżąco z naszą ofertą!

Call Now ButtonKliknij tu by zadzwonić