Szkolenie okresowe BHP

Szkolenia okresowe BHP

           Szkolenia wstępne BHP są aktualne przez okres 12 miesięcy dla wszystkich pracowników z wyjątkiem stanowisk kierowniczych. Dla kadry zarządzającej szkolenie wstępne BHP jest aktualne przez 6 miesięcy od dnia zatrudnienia. Po upływie tego czasu pracowników należy skierować na szkolenie okresowe BHP. Długość ważności zaświadczenia wystawionego po szkoleniu zależy od stanowiska na którym jest zatrudniony dany pracownik:

– 6 lat dla pracowników na stanowiskach biurowych (jeżeli zakład pracy mieści się w wyższej niż 3 kategorii ryzyka),

– 5 lat dla pracowników na stanowiskach kierowniczych, inżynieryjno-technicznych, oświatowych, służby BHP, oraz innych nie przypisanych do żadnej z poniższych grup,

– 3 lata dla pracowników na stanowiskach robotniczych (wykonywanie pracy fizycznej),

– 1 rok dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych, narażonych na czynniki szczególnie niebezpieczne.

          Serdecznie zapraszamy do powierzenia firmie SYNERGIA  zorganizowania szkoleń okresowych w Państwa firmie. W wyznaczonym przez Państwa dniu do Państwa siedziby przyjedzie nasz wykwalifikowany specjalista ds. BHP, który przeprowadzi profesjonalne szkolenie Państwa personelu. Posiadamy własny rzutnik z ekranem, fantomy do pierwszej pomocy przedmedycznej, a nawet szkoleniowy sprzęt gaśniczy. Nasze szkolenia są nakierowane szczegółowo na zakres obowiązków pracowników na danym stanowisku, prowadzimy je w sposób ciekawy, angażujący pracowników, starając się przekazać jak najwięcej cennej wiedzy.

Cennik brutto:
100zł – Jeden uczestnik szkolenia
80zł – 2-10 uczestników szkolenia
Powyżej 10 uczestników – do uzgodnienia

Świadczymy również usługę szkoleń okresowych w formie online – szczegóły

Zapraszamy do kontaktu.

Zadzwoń: 665 511 651

lub zostaw adres e-mail i bądź
na bieżąco z naszą ofertą!

Call Now ButtonKliknij tu by zadzwonić