Świadczymy usługi BHP w Warszawie!

       Warszawa – Stolica Polski, główny ośrodek rozwoju Państwa Polskiego, siedziba tysięcy firm kształtujących gospodarkę kraju. Największy rynek pracy w tej części Europy. Miasto z jednej strony doświadczone przez historię, z drugiej strony mające przed sobą perspektywę bogatej i spokojnej przyszłości. Miasto będące w ciągłym pędzie za rozwojem i sukcesem, jednocześnie ostoja kultury i sztuki, miejsce zadumy i odpoczynku. Jesteśmy dumni, że to właśnie tutaj nasza firma ma szansę wspierać przedsiębiorców w rozwoju ich firm, dlatego cieszymy się że już tylu Pracodawców powierzyło nam opiekę nad sferą BHP w ich firmach. W gąszczu skomplikowanych przepisów i wymogów prawnych czujemy się jak ryba w wodzie, dlatego każdy kto nam zaufał może czuć się spokojny o zabezpieczenie jego firmy w zakresie wymogów BHP i PPOŻ, i może skupić się na dalszym rozwoju.

       Zapraszamy Przedsiębiorców z Warszawy i okolic do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług. Zapraszamy do kontaktu zarówno zainteresowanych skorzystaniem z pojedynczej usługi, jak również osoby zainteresowane stałym nadzorem BHP. Każda oferta przygotowywana jest indywidualnie do potrzeb danego Przedsiębiorcy.

Nasze usługi:

Outsourcing BHP - Stała obsługa firmy

      Współpraca na zasadzie B2B, polegająca na pełnej, kompleksowej obsłudze zakładu pracy przez naszych Specjalistów. Nasi stali klienci cieszą się priorytetowym działaniem w sytuacjach pilnej potrzeby (inspekcje, wypadki, itp.), oraz mogą zwolnić dział kadr z obowiązku pilnowania terminów badań lekarskich, szkoleń BHP, ważności uprawnień i dokumentacji. Tym wszystkim zajmiemy się my, dokonując w pierwszej kolejności pełnego audytu przedsiębiorstwa pod kątem spełniania wymogów prawnych w zakresie BHP i PPOŻ. Stworzymy na nowo pełną dokumentację, zadbamy o jej aktualizowanie, oraz podamy zalecenia dotyczące przystosowania stanowisk pracy pod kątem wymogów BHP. Wszystkie usługi są
świadczone w ramach jednej stałej comiesięcznej opłaty, co w ogólnym
rozrachunku jest dla firm finansowo najkorzystniejsze. Wystawiamy fakturę VAT.

      Usługi świadczone w ramach stałej współpracy:

Szkolenia BHP (szkolenia wstępne i okresowe)
E-learning (szkolenia w formie on-line na naszej platformie szkoleniowej)
Wsparcie działu kadr 
(pilnowanie terminów szkoleń, badań lekarskich, uprawnień, dokumentacji)
Dokumentacja 
(instrukcje BHP, ocena ryzyka zawodowego, wszelkie rejestry)
Postępowania powypadkowe (protokoły powypadkowe, dokumentacja ZUS, GUS)
Audyt BHP (analiza zagrożeń wypadkowych, jak i braków w dokumentacji)
PPOŻ (ochrona przeciwpożarowa, szkolenia PPOŻ)
Pierwsza pomoc (szkolenie kadry w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej)
Reprezentowanie firmy (podczas kontroli zewnętrznych, np. PIP, Sanepidu)
… i wiele innych!

Zapraszamy do kontaktu!

Szkolenia BHP

      Profesjonalne szkolenia w zakresie BHP organizowane w Warszawie to nasza codzienność. Szkolenia wstępne BHP dla nowo zatrudnionych pracowników dzielą się na dwie części: Instruktaż ogólny przeprowadzany przez naszego Specjalistę, oraz Instruktaż stanowiskowy przeprowadzany przez przełożonego, posiadającego ważne szkolenie okresowe dla osób kierujących pracownikami. Dokładnie wyjaśnimy jak szkolenie stanowiskowe należy przeprowadzić, i jak dbać o prawidłowe wypełnienie dokumentacji w tym zakresie. Po upływie 12 miesięcy od dnia zatrudnienia pracownicy przechodzą szkolenia okresowe BHP, które organizujemy zarówno w formie stacjonarnej, jak i w formie zdalnej na platformie szkoleniowej.

      Ważność odbytych szkoleń okresowych zależy od tego, na jakim stanowisku pracownik wykonuje pracę: 

  • 12 miesięcy dla pracowników narażonych na czynniki szczególnie niebezpieczne (np. prace w wykopach, prace budowlane, prace na wysokości),
  • 3 lata dla pracowników na stanowiskach robotniczych (np. Operator Maszyn, Kasjer, Magazynier),
  • 5 lat dla kadry kierowniczej (np. Prezesi, Dyrektorzy, Właściciele firm, Kierownicy, Brygadziści),
  • 5 lat dla pracowników inżynieryjno-technicznych (np. Geodeta, Technolog, Architekt),
  • 6 lat dla pracowników biurowych (np. Informatyk, Recepcjonistka, Księgowa),
  • 5 lat dla innych zawodów (np. Lekarz, Pedagog).

Uwaga! Większość szkoleń BHP można przeprowadzić zdalnie. Dzięki temu zaświadczenie o odbyciu szkolenia można otrzymać niemal “od ręki”, zaraz po zapoznaniu się z materiałami szkoleniowymi na naszej platformie szkoleniowej. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 665 511 651.

Zadzwoń: 665 511 651

lub zostaw adres e-mail i bądź
na bieżąco z naszą ofertą!

Call Now ButtonKliknij tu by zadzwonić